Máte dotazy? +420 773 103 047

EN CZ

Armatury PVC-U

Armatury švýcarsko-italského výrobce Georg Fischer TPA S.r.l. splňují velmi náročné požadavky, které umožňují aplikaci v průmyslu a zemědělství. Díky špičkovému know-how a technologii při výrobě jsme dosáhli top kvality u ručních i automatických armatur. Pomocí našich armatur lze regulovat průtok tekutin, např. vody v bazénových rozvodech nebo v rozvodech pro zavlažování zahrad a zemědělských ploch.

Uzavírací Georg Fischer TPA S.r.l. jsou vybaveny osvědčeným těsněním Santoprene™ a dvojitým O-kroužkem, které zaručují dokonalé utěsnění potrubního systému.

V naší nabídce naleznete ruční i automatické armatury. Ruční armatury jsou zastoupeny kulovými kohouty, zpětnými a sacími ventily a uzavíracími klapkami. Automatické armatury jsou dostupné ve dvou verzích - s elektrickým pohonem a s pneumatickým pohonem a pro všechny armatury nabízíme náhradní díly a příslušenství.

Ruční armatury PVC-U
Ruční armatury PVC-U

Nejnovější kulové kohouty a uzavírací klapky jsou výsledkem spojení špičkové kvality, inovace a vývoje. Všechny tyto faktory umožňují použití našich výrobků ve specifických oblastech aplikace. Pro rozvody vody nebo pro úpravu pitné a odpadní vody nabízíme kulové kohouty, které díky svému konstrukčnímu provedení zaručují velmi jednoduchou obsluhu a dokonalou těsnost.

V naší produktové řadě jsou zahrnuty také kulové kohouty, které jsou speciálně určené jednak pro zavlažovací systémy velkých zemědělských ploch a také pro zavlažování soukromých zahrad, trávníků a golfových hřišť.

Díky své spolehlivosti, bezpečnosti a provedení jsou armatury používány pro rozvody vody v akváriích, městských a soukromých bazénech, lázních nebo ve vodních parcích. 

Automatické armatury PVC-U
Automatické armatury PVC-U

Automatické armatury představují řešení v provozech, kde je požadována regulace a dálkové ovládání poloh otevřeno/zavřeno. Armatury Georg Fischer TPA S.r.l. jsou vybaveny osvědčeným těsněním Santoprene™ a dvojitým O-kroužkem, které zaručují dokonalé utěsnění potrubního systému.

Kulové kohouty jsou dostupné s elektrickým pohonem 24V AC v rozměrech DN 10- DN 50.

Nová řada uzavíracích klapek je dostupná ve verzích s elektrickým nebo pneumatickým pohonem. Díky unikátnímu konstrukčnímu řešení bylo dosaženo velmi nízké ovládací síly, která je potřebná pro ovládání armatur.

Uzavírací klapky s jednočinným a dvojčinným pneumatickým pohonem jsou dostupné v dimenzích DN 65 - DN 200.  Uzavírací klapky s elektrickým pohonem nabízíme ve standardních velikostech DN 65 - DN 200.