Máte dotazy? +420 773 103 047

EN CZ

E-shop

Lepitelné plasty v naší nabídce jsou vyrobeny z jednoho z nejvíce rozšířeného plastového materiálu PVC-U. Tento amorfní termoplast vyniká především svou dlouholetou životností, chemickou a tepelnou odolností a mechanickou odolností. Tyto parametry, spolu s velmi jednoduchou a rychlou instalací, dělají tento materiál vhodným pro použití ve vodárenství a při úpravě vody.

Veškeré produkty v našem E-shopu jsou skladem a jsou ihned expedovány. Doručení je standardně do druhého pracovního dne.

Naše produktová řada lepitelných plastů z PVC-U zahrnuje tvarovky pro spojování lepením, závitové tvarovky a přechodové tvarovky, trubky a ruční a automatické armatury. Nabízíme kompletní sortiment pro stavbu plastových potrubních rozvodů pro použití při transportu vody ve vodárenském, potravinářském a nápojářském průmyslu. Pro zahradnictví a pro oblast zavlažování nabízíme speciálně určené kulové kohouty, naše výrobky tak najdou uplatnění i v komunálním sektoru.

Tvarovky z PVC-U jsou dodávány ve velikostech od d16 - d200 ve standardní tlakové třídě PN16. Od dimenzí d225 - d315 jsou tvarovky dodávány v tlakové třídě PN10.

Prodej v eshopu se řídí těmito obchodními podmínkami.

Tvarovky PVC-U
Tvarovky PVC-U

Každý jednotlivý produkt Georg Fischer TPA S.r.l. byl navržen tak, aby splňoval specifické požadavky našich zákazníků. Naše tvarovky z PVC-U plastu zaručují špičkovou kvalitu, jednoduchou montáž a snadnou manipulaci.

Mezi hlavní výhody plastových tvarovek z PVC-U se řadí velmi vysoká chemická odolnost a odolnost proti korozi oproti jiným materiálům, především z mědi a oceli. Povrch tvarovek, který je velmi hladký také zabraňuje usazování vodního kamene. Nedochází tak ke snížení průtoku média a tím se snižují celkové náklady na provoz či na případné opravy.

V naší nabídce jsou tvarovky z PVC-U v provedení pro spojování lepením, závitové tvarovky a přechodové tvarovky v dimenzích od d16 - d200 ve standardní tlakové tříde PN16. Od dimenzí d225 - d315 jsou tvarovky dodávány v tlakové třídě PN10.

Trubky PVC-U
Trubky PVC-U

Pro kompletní potrubní rozvody jsou v naší nabídce zahrnuty také PVC-U trubky švýcarského výrobce Georg Fischer +GF+ tlakových tříd PN 16 - PN 4, v rozměrech od d12 - d315 včetně transparentních PVC-U trubek, pro zrakovou kontrolu průtoku média. Trubky jsou standardně dodávány v délce 5m, jsou bezešvé, hladké a bez hrdel a najdou použití zejména v aplikacích jako vodovodní potrubí, odvod dešťové vody nebo odpadní potrubí. PVC-U materiál se vyznačuje odolností vůči většině agresivních médií v teplotním rozmezí 0°C - 60°C.

Ruční armatury PVC-U
Ruční armatury PVC-U

Armatury švýcarsko-italského výrobce Georg Fischer TPA S.r.l. splňují velmi náročné požadavky, které umožňují aplikaci v průmyslu a zemědělství. Díky špičkovému know-how a technologii při výrobě jsme dosáhli top kvality u ručních i automatických armatur. Pomocí našich armatur lze regulovat průtok tekutin, např. vody v bazénových rozvodech nebo v rozvodech pro zavlažování zahrad a zemědělských ploch.

Uzavírací Georg Fischer TPA S.r.l. jsou vybaveny osvědčeným těsněním Santoprene™ a dvojitým O-kroužkem, které zaručují dokonalé utěsnění potrubního systému.

V naší nabídce naleznete ruční i automatické armatury. Ruční armatury jsou zastoupeny kulovými kohouty, zpětnými a sacími ventily a uzavíracími klapkami. Automatické armatury jsou dostupné ve dvou verzích - s elektrickým pohonem a s pneumatickým pohonem a pro všechny armatury nabízíme náhradní díly a příslušenství.