Máte dotazy? +420 773 103 047

EN CZ

hoka

Každý jednotlivý produkt Georg Fischer TPA S.r.l. a Georg Fischer +GF+ byl navržen tak, aby splňoval specifické požadavky našich zákazníků. Naše tvarovky z PVC-U plastu zaručují špičkovou kvalitu, jednoduchou montáž a snadnou manipulaci.

V naší nabídce jsou tvarovky v provedení pro spojování lepením, závitové tvarovky a přechodové tvarovky v dimenzích od d16 - d200 ve standardní tlakové třídě PN16. Od dimenzí d225 - d315 jsou tvarovky dodávány v tlakové třídě PN10.

Nabízíme ruční i automatické armatury. Ruční armatury jsou zastoupeny kulovými kohouty, zpětnými a sacími ventily a uzavíracími klapkami. Automatické armatury jsou dostupné ve dvou verzích - s elektrickým pohonem a s pneumatickým pohonem a pro všechny armatury nabízíme náhradní díly a příslušenství.

Pro kompletní potrubní rozvody jsou v naší nabídce zahrnuty také PVC-U trubky švýcarského výrobce Georg Fischer +GF+ tlakových tříd PN 16 - PN 4, včetně transparentních PVC-U trubek, pro zrakovou kontrolu průtoku média.

V naší nabídce naleznete kompletní sortiment plastových ventilačních systémů německé společnosti HoKa. Ventilační systémy z plastů mají mnoho výhod a jsou vhodné téměř pro všechny oblasti použití jako jsou např. laboratoře, chemický průmysl, průmysl vyžadující čisté prostory, nemocnice či průmysl používající chlór. Kromě plastových tvarovek a potrubí nabízíme také samotné ventilátory od společnosti 

Kompresní tvarovky POLY16 představují velmi rychlé, spolehlivé a cenově efektivní řešení pro distribuci vody zejména díky speciálnímu patentovanému kónickému těsnění, které zabezpečuje dokonalou těsnost potrubního systému.

Pro své zákazníky také nabízíme projekční a inženýrskou činnost. Jsme schopni zajistit kompletní zpracování projektových dokumentací od výběru zhotovitele až po samotné provedení stavby, včetně revizí nebo zhotovení odborných studií a posudků. Při provádění stavby nabízíme autorský a technický dozor a geodetického zaměření.

Zobrazeno 0 z 0 záznamů